Новини

Новини

На Львівщині цьогоріч заплановано встановити 30 сучасних спортмайданчиків

На Львівщині цьогоріч заплановано встановити 30 сучасних спортмайданчиків

newsmarket.com.ua

На Львівщині цьогоріч заплановано встановити 30 сучасних спортмайданчиків

Понеділок, 12 серпня 2013, 15:12

Упродовж останніх років в області діє кілька обласних програм у галузі фізичної культури та спорту, які успішно реалізовуються.

Про це повідомив начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Юрій Майборода під час апаратної наради 12 серпня, передає прес-служба Львівської ОДА.

Так, у 2012 році на Львівщині в рамках обласної цільової програми «Спортивний майданчик» (на 2011-2016 роки) урочисто відкрито 12 сучасних багатофункціональних спортивних майданчиків.

«У 2013 році за цією програмою заплановано облаштувати 30 майданчиків з тренажерним обладнанням у всіх районах області», – сказав Ю.Майборода.

Нагадаємо, що на виконання соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом здійснюється популяризація здорового способу життя та облаштування спортивних майданчиків.

Також щороку управлінням з питань фізичної культури та спорту проводиться понад 300 обласних спортивно-масових заходів, пріоритетними серед яких є юнацькі спортивні ігри Львівської області, спортивні ігри молоді Львівської області, спортивні Ігри Львівщини серед команд міст та районів області та обласні Ігри ветеранів спорту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.