Новини

Новини

Цьогоріч фестиваль "Етновир" не відбудеться через брак коштів

Цьогоріч фестиваль "Етновир" не відбудеться через брак коштів

varianty.net

Цьогоріч фестиваль "Етновир" не відбудеться через брак коштів

Понеділок, 12 серпня 2013, 16:38

Єдиний в Україні фестиваль фольклорного танцю «Етновир», проведення якого було заплановане на 21-25 серпня, цього року відмінено через брак коштів. 

Про це повідомляють організатори фестивалю.

"Ще минулого року завдяки спонсорській підтримці «Етновир» таки відбувся, а ось на шостий фестиваль вдалось зібрати лише третину суми… Міська та обласна ради відмовили нам у фінансуванні через відсутність коштів у бюджеті. Якщо ситуація не зміниться, така ж доля може спіткати і патріотичний фестиваль «Лента за лентою» та «Фестиваль писанок», - наголосив Андрій Сидор, президент ГО «Етновир».

Фестиваль «Етновир» є головною подією святкувань Дня Незалежності України у Львові.  Львів’яни та гості міста спостерігали за виступами колективів з різних куточків світу, вражаючими марш-парадами учасників головними вулицями міста та презентацією кухні народів світу.

Зауважимо, що до участі у VI Міжнародному фольклорному фестивалі «Етновир» організаторами було запрошено колективи зі США (Гаваї) – «Ahuna Ohana», Венесуели – «Abolengo», Індії – «Malwa Sabhyacharak Club», Туреччини – «Bahot», Сербії – «Zora» та Польщі – «Dabrowiacy».Також до них мали приєднатись три українські діаспори з Канади – «Братства» і «Русалка» та Аргентини – «Коломея».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.