Новини

Новини

СЕС спростовує інформацію щодо великої кількості отруєних на пляжі в Севастополі

СЕС спростовує інформацію щодо великої кількості отруєних на пляжі в Севастополі

alleya.info

СЕС спростовує інформацію щодо великої кількості отруєних на пляжі в Севастополі

Вівторок, 13 серпня 2013, 13:38

У Севастополі не було зафіксовано жодного масового отруєння. 

Про це повідомила заступник начальника Головного управління Держсанепідслужби в Севастополі, заступник головного державного санітарного лікаря Севастополя Зарема Смаілова, пише Портал крымских новостей.

«Я не знаю, хто таку інформацію поширив, але це - повна дезінформація. Ми переглянули всі відомості з інфекційних захворювань і заявляємо, що у нас немає такої ситуації. Бувають поодинокі захворювання кишковими інфекціями, пов'язані з перебуванням на різних пляжах. До речі, пляж "Омега" серед них не фігурує. Тому зараз, на сьогоднішній день, я дала офіційний запит до інфекційної лікарні, скільки там зараз знаходиться хворих і з чим це пов'язано. І готую таку довідку. Незабаром ми оприлюднимо всі дані. Приводу для занепокоєння немає », - зазначила З.Смаілова.
 
При цьому вона зазначила, що СЕС проводила моніторингові дослідження води: бактеріологічні, санітарно-хімічні та токсикохімічної, які не показали якихось відхилень від норми.
 
Нагадаємо, раніше голова Севастопольської міської держадміністрації Володимир Яцуба повідомив, що в інфекційну лікарню Севастополя продовжують надходити відпочиваючі з діагнозом «отруєння». За останні дні туди надійшло 386 хворих, в тому числі, більше 80 дітей. При цьому велика частина людей надійшла з пляжу «Омега».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.