Новини

Новини

У Львові акціонери «Кредобанку» змінили статут товариства

У Львові акціонери «Кредобанку» змінили статут товариства

ua-slovo.net

У Львові акціонери «Кредобанку» змінили статут товариства

Вівторок, 13 серпня 2013, 14:50

12 серпня на позачергових загальних зборах акціонерів ПАТ «Кредобанк» ухвалили рішення про внесення змін до статуту товариств. Внесені зміни стосуються приведення положень статуту до вимог чинного законодавства про електронний обіг цінних паперів.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Кредобанк».

Зміни до статуту встановили новий перелік видів депозитарної діяльності: депозитарна діяльність депозитарної установи, діяльність із зберігання активів інститутів спільного інвестування, діяльність із зберігання активів пенсійних фондів.

Наявність цих видів діяльності в статуті ПАТ «Кредобанк» передбачена внесеними до чинного законодавства змінами та є підставою для переоформлення товариству відповідних ліцензій, як цього вимагає змінене законодавство.

Перед початком загальних зборів акціонерів відбулася зустріч голови правління ПАТ «Кредобанк» Дмитра Крепака з міноритарними акціонерами банку.

В ході зустрічі акціонерам представили основні результати діяльності «Кредобанку» у 2012-2013 роках, а також обговорили питання поточної роботи банку та виплати дивідендів його акціонерам.

Нагадаємо, вчора, 12 серпня, акціонери пікетували ПАТ «Кредобанк», вимагаючи виплати дивідендів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.