Новини

Новини

У Перемишлянському районі відбудеться Свято пасічника

У Перемишлянському районі відбудеться Свято пасічника

poltava.pl.ua

У Перемишлянському районі відбудеться Свято пасічника

Вівторок, 13 серпня 2013, 15:55

18 серпня туристів та гостей запрошують на Свято пасічника, яке втретє проходитиме в селі Ганачівка Перемишлянського району.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Свято пасічника уже не перший рік збирає велику кількість гостей не тільки з району, а й з усієї Львівщини. Під час проведення свята свою «солодку» продукцію представлятимуть пасічники Перемишлянщини та їхні колеги з інших куточків регіону. В рамках свята відбудеться святковий концерт, вікторини, конкурси, виставка-продаж продукції бджільництва, реманенту та народних ремесел, майстер-класи з виготовлення різних смаколиків та ласощів з меду, де усі бажаючі зможуть покуштувати різноманітні медові продукти.

В ході святкування також проводитимуться конференції та засідання за круглим столом за участю представників бджільництва, де професіонали медової справи будуть ділитися своїми маленькими таємницями і розповідатимуть про досягнення. Крім цього, відбуватиметься презентація нової літератури з бджільництва, на якій фахівці-пасічники прочитають лекції про цілющі властивості меду, його застосування в кулінарії, медицині та інших сферах.

Свято розпочнеться 14.00 год. на території гостинного двору «На білому потоці» за підтримки ГО «Майбутнє Опілля» та Станимирської селищної ради.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.