Новини

expres.ua

Середа, 14 серпня 2013, 11:53

У Львові українська молодіжка розгромила Грецію

Вчора, 13 серпня, молодіжна збірна України в товариському матчі на "Арені Львів" розгромила однолітків з Греції - 4:0.

Маючи перевагу увесь перший тайм, українці відзначились тільки перед самим свистком на перерву - Філіп Будковський реалізував 11-метровий удар після гри рукою грецького захисника. На 51-й хвилині "динамівець" Андрій Цуріков подвоїв перевагу господарів, на дальній штанзі замкнувши навіс з кутового.

На 78-й хвилині Будковський оформив дубль, а у компенсований арбітром час В'ячеслав Кулач встановив остаточний результат - 4:0.

Джерело: Футбол24