Новини

Транспорт

Обурені кияни та львів'яни створили у Facebook групу «Хундай - в ігнор»

Обурені кияни та львів'яни створили у Facebook групу «Хундай - в ігнор»

http://www.newsmarket.com.ua

Обурені кияни та львів'яни створили у Facebook групу «Хундай - в ігнор»

Понеділок, 21 травня 2012, 09:19

Журналіст Юрій Сколоздра утворив Facebook групу «Хундай - в ігнор», в якій відбувається жваве обговорення цін та умов проїзду новими поїздами Hyundai.

Більшість дописувачів висловлюють своє обурення нововведеннями «Укрзалізниці» і обговорюю можливі форми протесту проти нових поїздів, в тому числі звернутися в АМКУ, до прем'єр-міністра та ін.. Їх не влаштовує ні розклад, ні умови комфорту, ні ціни на проїзд. 

Журналістка Мар'яна П'єцух повідомляє: «А зараз сюрприз. Побувала вчора в середині Хюндая і отримала шок. В вагоні другого класу по одному боці - по три крісла. Ось так за 307 грн. (щойно нарешті стали відомі ціни) треба 5 годин просидіти, щоб доїхати до Львова. Тобто, якщо сидиш посередині, ділити поручні з двома людьми. У експресі "Київ-Львів", який їхав до Львова 6,5 годин, було по два крісла. І квиток у другому класі коштував 84 грн. Відчуйте різницю... 26 травня цей дешевий експрес припиняє рух. ..»

У відповіддях на опитування «Такі цінив такому потязі – це...» лідирує відповідь «знущання. Хай самі їздять».

Нагадаємо, вартість квитків на проїзд в поїздах Hyundai, які курсуватимуть сполученням Київ-Львів, складе від 307грн. до 521 грн. По понеділках, вівторках та середах вартість проїзду у поїздах Hyundai становитиме: у сполученні Київ-Львів - 474,89 грн. у 1 класі та 307,45 грн. у 2 класі. Щочетверга та щосуботи при купівлі квитків діятиме знижка 10%, а вартість проїзду у результаті оформлення проїзного документу в п'ятницю та неділю підвищуватиметься на 10%. При оформленні квитка на електропоїзди Hyundai у напрямку "туди" та "зворотно" застосовується знижка у розмірі 10% від вартості проїзду.

З 27 травня розпочнуть курсувати міжрегіональні електропоїзди виробництва Hyundai Rotem у сполученнях Київ-Львів - 1 пара.

На початковому етапі міжрегіональні електропоїзди Hyundai у сполученнях Київ-Львів курсуватимуть за таким графіком: час відправлення Hyundai зі Львова – 07.00, прибуття до Києва – 11.55. З Києва поїзд відправлятиметься о 18.20, а прибуватиме до Львова о 23.15.

Решту незадіяних електропоїздів Hyundai у Львівському напрямках планується призначити у першій половині червня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.