Новини

Екологія

Експерти мають близько 150 пропозицій до угоди про сланець

Експерти мають близько 150 пропозицій до угоди про сланець

styknews.info

Експерти мають близько 150 пропозицій до угоди про сланець

Середа, 14 серпня 2013, 17:31

Експерти, які брали участь в обговоренні прокту угоди про розподіл вуглеводнів на території Олеської площі з депутатами Івано-Франківської облради, мають близько 150 пропозицій до цього документу.  

Про це сьогодні, 14 серпня, під час засідання робочої групи з аналізу проекту Угоди про розподіл вуглеводнів, що видобуватимуться у Львівській області повідомив  доцент геологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка Володимир Харкевич.

За словами Харкевича, ці пропозиції були напрацьовані такими учасниками робочої групи в Івано-Франківщині, як народний депутат Ірина Сех, відомий львівський захисник довкілля Дмитро Скрильніков, виконавчий директор МБО «Екологія – Право – Людина» Олена Кравченко, голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко та іншими.

Володимир Харкевич запропонував роздрукувати ці пропозиції і аби кожен депутат написав, погоджується чи не погоджується він з ними.

Голова робочої групи Олексій Балицький натомість зазначив, що група опрацьовуватиме угоду в трьох аспектах - екологічному, економічному та юридичному.

Він додав, що результати напрацювань будуть представлені на наступному засіданні групи, яке відбудеться 3 вересня.

Нагадаємо, восени депутати Львівської облради представлять результати опрацювання проекту угоди про розподіл продукції з компанією "Шеврон" на сесії облради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.