Новини

Новини

Галицька РДА хоче будувати будинок на місці, де мешканці самотужки роблять дитячий майданчик (ФОТО)

Галицька РДА хоче будувати будинок на місці, де мешканці самотужки роблять дитячий майданчик (ФОТО)

Варіанти.net

Галицька РДА хоче будувати будинок на місці, де мешканці самотужки роблять дитячий майданчик (ФОТО)

П'ятниця, 16 серпня 2013, 13:32

Галицька районна адміністрація отримала у 1994-у році дозвіл на будівництво 5-поверхового будинка на вулиці Кримській 27, де був раніше дитячий майданчик, проте цього року мешканці зібрали кошти і вже ведуть роботи по відновленню спортивного комплексу.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів

Галицька РДА отримала документи на будівництво будинку ще у 1994-му році. Проте мешканці запевняють, що з того часу ділянку лише засмічували.

"З 94-го року воно було занедбане. Ми, мешканці в тому також завинили, тому що занедбали. Але ніхто не приділив уваги, ні ЖЕК, ні місто. Сюди звозили сміття", - розповів мешканець вул. Кримської Сергій.

Крім того, мешканці запевнели, що у Львівській міськраді надали дозвіл на розміщення спортивного комплексу за цією адресою.

"Коли ми подавали заяву, були дуже здивовані, що громада хоче будувати будинок за свої кошти", - розповів мешканець Сергій.

Також пан Сергій запевнив, що мешканцям дали дозвільні документи. Натомість чиновник з Львівської міськради повідомив, що немає інформації про такий дозвіл.

 "На скільки мені відомо, в телефонній розмові з представниками управління молоді, сім'ї та спорту, інформації щодо погодження цієї ділянки як дитячого майданчика немає", - повідомив начальник відділу землеустрою Львівської міської ради Коровайник Сергій.

Крім цього, Сергій Коровайник пообіцяв шукати з мешканцями Кримської та прилеглих вулиць компроміс.

Мешканці спільно зібрали близько 30 тисяч доларів та показали проект майданчика. Також мешканці вулиці Кримської обіцяють вже наступного тижня зробити відкриття комплексу, а Галицькій РДА радять використати для своїх потреб недобуд, який роками простоює за 200 метрів від ділянки, навколо якої виникла суперечка.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.