Новини

Новини

На Львівщині посадовці "накрутили" на перевезеннях 250 тис. грн

На Львівщині посадовці "накрутили" на перевезеннях 250 тис. грн

test.lada.fm

Середа, 21 серпня 2013, 11:15762

На Львівщині посадовці "накрутили" на перевезеннях 250 тис. грн

Посадовці Бродівської та Турківської РДА «списали» чверть мільйона держаних коштів на пасажирів-пільговиків. 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Зокрема, працівники управління праці та соціального захисту населення Бродівської РДА незаконно перерахували товариству, яке надає послуги з перевезення пасажирів понад 250 тис. грн. Посадовці вказаного управління упродовж 2011-2013 років завищували коефіцієнти співвідношення кількості пасажирів-пільговиків та пасажирів, що оплачують проїзд.

Даний факт прокурорами встановлено під час перевірки дотримання вимог законів щодо відшкодування витрат підприємствам автомобільного транспорту на перевезення пільгових категорій громадян.

З огляду на це, прокуратурою Бродівського району відомості про кримінальне правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.364 КК України внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань Досудове розслідування триває.

Аналогічний факт у лютому цього року виявлено прокуратурою Турківського району.

Загалом, за наслідками таких перевірок упродовж поточного року органами прокуратури Львівської області зареєстровано 2 кримінальних провадження, внесено 9 подань (у тому числі 2 – в органи контролю), за наслідками розгляду яких сім посадовців контролюючих органів притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.