Новини

Новини

Українці - серед найнещасніших у світі

Українці - серед найнещасніших у світі

img0.liveinternet.ru

Українці - серед найнещасніших у світі

Середа, 4 квітня 2012, 16:10

У рейтингу щастя мешканців світу, з 155 країн Україна на 91 місці. "Білоруси, росіяни, пакистанці, іранці і мешканці Нікарагуа, і ті щасливіші" – повідомляє «Українська правда», посилаючись на звіт World Happiness Report про результати дослідження щастя у всьому світі.

Попри те, що у рейтингу до найщасливіших відносять багаті країни, а мешканці бідних країн почувають себе нещасними, цей звіт показує, що не лише у грошах щастя.

"Політичні свободи, соціальні зв’язки і відсутність корупції є важливішими, ніж доходи", - зазначається у звіті.

Так, наприклад, США, які досягнули величезного економічного і технологічного прогресу за останні 50 років, не можуть похвалитися щасливими мешканцями: американці страждають від відчуття непевності і тривоги,мають низький рівень соціальної довіри й довіри до влади.

Та ж ситуація із Великою Британію, яка є однією з найбагатших країн світу. А от у рейтингу щасливих вона аж на 18 місці.

Як зазначають дослідники, крім відчуття щастя важливими є  й наявність особистих свобод людини, як от відсутність відчуття соціальної несправедливості, потужні соціальні зв’язки.

На індивідуальному рівні важливими є також фізичне і психологічне здоров’я, забезпеченість роботою і стабільні сімейні стосунки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.