Новини

Новини

Для чиновницьких їдалень закупили живих лобстерів і дорогу ікру

Для чиновницьких їдалень закупили живих лобстерів і дорогу ікру

Варіанти.net

Для чиновницьких їдалень закупили живих лобстерів і дорогу ікру

Середа, 4 квітня 2012, 16:30

Державне підприємство Держуправління справами з обслуговування офіційних заходів «Гарант-сервіс» замовило постачання харчових продуктів на суму 9,16 млн. грн. Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Відповідні угоди були підписані за результатами тендеру 15 березня, - зазначено у повідомленні.

Продукти придбали для їдалень ДУС по вул. Банкова, 11 та вул. Шовковична, 1.

Зокрема, придбано рибну продукцію, в тому числі живих лобстерів по 340 грн./кг, осетрову ікру по 900 грн. за 113-грамову баночку, живих устриць, кликача по 480 грн./кг, тощо. Серед вин, які придбали, є шампанське «Вдова Кліко» по 618 грн. за пляшку. Серед м’ясної продукції замовлено бараняче каре по 540 грн./кг., качину печінку по 465 грн./кг.

Звичайні продукти харчування придбали за дешевшими цінами ніж у роздрібних мережах. Масло «Селянське» (72,5 %) коштуватиме 53 грн./кг, мінеральна вода «Боржомі» в скляних пляшках – 8,81 грн./кг, живий короп – 30 грн./кг, коньяк «Закарпатський» – 59,50 грн. за пляшку.

Весь перелік цін на продукти харчування для їдалень ДУС можна подивитись тут.

Як пише «Комсомольская правда в Україні» обід у їдальні Верховної Ради депутатам  обходиться в 20-25 гривень, що є надзвичайно низькою ціною у порівнянні з закладами громадського харчування в Києві.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.