Новини

Новини

Загальноосвітні навчальні заклади Львівщини поповнять 26 тисяч першокласників

Загальноосвітні навчальні заклади Львівщини поповнять 26 тисяч першокласників

loda.gov.ua

Четвер, 29 серпня 2013, 17:30767

Загальноосвітні навчальні заклади Львівщини поповнять 26 тисяч першокласників

У 1-ий клас в новому навчальному році піде 26,5 тис. першокласників, що на 800 більше порівняно з минулим роком.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Однією із найбільших проблем галузі освіти є значна кількість малокомплектних шкіл у сільській місцевості, що не сприяє якості знань. Окрім того, важливою складовою забезпечення доступності до якісної освіти для учнів, які проживають у сільській місцевості, є організація їх підвезення шкільними автобусами. Адже понад 21 тис. учнів проживає за межею пішохідної доступності до навчальних закладів.

Нагадаємо, на виконання соціальних ініціатив Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року в області із 2002 року успішно реалізується Державна програма «Шкільний автобус».

У 2012-2013 н.р. перевезення 86% школярів здійснювали 242 автобуси, які придбано на виконання державної, обласної та місцевих програм «Шкільний автобус. У 2013 році придбано 6 шкільних автобусів коштом обласного бюджету та 15 транспортних засобів коштом державного бюджету. З нового навчального року 90% учнів та дошкільнят перевозитимуть 257 шкільних автобусів.

Щоправда, для забезпечення 100-відсоткового підвезення учнів до місць навчання, необхідно придбати ще 25 шкільних автобусів, і уже в наступному році цей план буде виконано.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.