Новини

Львівська облрада

Місцеві ради Львівщини не мають коштів на розробку генпланів

Місцеві ради Львівщини не мають коштів на розробку генпланів

vkurse.ua

Місцеві ради Львівщини не мають коштів на розробку генпланів

Четвер, 29 серпня 2013, 18:14

У бюджетах кількох місцевих рад Львівщини не вистачає коштів на розроблення генерального плану населеного пункту, хоч вони мають профінансувати 50% його вартості.  

Про це сьогодні, 29 серпня, йшлося на засіданні постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування архітектури та будівництва Львівської облради, інформує кореспондент Варіантів.

Як зазначив голова комісії Пилип Пилипенко, програма розроблення містобудівної документації на Львівщині у 2013 році передбачає закладені в обласному бюджеті кошти на фінансування створення генпланів населених пунктів, однак 50% їх вартості вони мають профінансувати самі.

Утім, за словами Пилипенка, місто Сколе відмовилось від фінансування, зазначивши, що в їх бюджеті таких коштів нема.

Ймовірно, що до кінця року ці кошти не будуть виділені і для таких населених пунктів як Старий Самбір, Стільсько, Радехів.

Що ж до Радехова, то Пилипенко зазначив, що місто збирається робити генплан, однак може не встигнути здійснити це за три місяці.

"Погодження всіх документів, тендер, займає як мінімум два місяці, а на освоєння коштів лишається місяць, за який вони це зробити не встигнуть",  додав він.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.