Новини

Кримінал

Протягом року на Львівщині зафіксували 13 випадків телефонного шахрайства

Протягом року на Львівщині зафіксували 13 випадків телефонного шахрайства

ura-inform.com

Протягом року на Львівщині зафіксували 13 випадків телефонного шахрайства

Вівторок, 3 вересня 2013, 17:35

Впродовж 2013 року у Львові зафіксовано 13 випадків шафрайства, яке здійснювали по телефону.

Про це Варіантам повідомила прес-служба МВС у Львівській області.

В усіх 13-ох випадках шахраї телефонували до людей, повідомляючи, що їхні родичі потрапили у проблемну ситуацію, для вирішення якої негайно потрібні гроші. Довірливі громадяни без роздумів передавали гроші правопорушникам.  

Один із таких випадків стався 30 серпняю. На телефон до 65-річної жительки міста Львова подзвонила невідома особа. Чоловік заявив жінці, що, мовляв, її син скоїв наїзд на дівчину-пішохода і на лікування потерпілої негайно потрібно перерахувати гроші у розмірі 2 тисяч доларів США.

Налякавшись, жінка не роздумуючи переказала через банківський рахунок вищезгадану суму. І вже згодом зрозуміла, що стала жертвою звичайного шахрая. Відтак, за допомогою остання звернулася до працівників Франківського райвідділу міліції, які за вказаним вище фактом розпочали кримінальне провадження на підставі частини 2 статті 190 Кримінального кодексу України.     

«Загалом впродовж 2013 року у місті Львові правоохоронці зафіксували 13 таких випадків. За усіма фактами одразу ж були відкриті кримінальні провадження за ознаками шахрайських дій. Одне провадження, розпочате в поточному році, було передано до суду, який виніс відповідне рішення», - зауважив виконуючий обов’язки начальника слідчого відділу Львівського міського управління міліції Роман Білик.

Тож міліція закликає громадян бути пильними та обережними, не довіряти беззаперечно тим, кого не знаєте. Першочергово слід перевірити слова незнайомців, зателефонувавши безпосередньо до своїх родичів та перепитати у них, чи насправді з ними сталася ситуація, про яку стверджують можливі шахраї. Якщо ж до близьких не можливо одразу додзвонитися, тоді потрібно перевірити таку інформацію, звернувшись до працівників міліції. Саме тоді ви зможете вберегти себе від злочинних дій шахраїв.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.