Новини

Релігія

Владика Димитрій

Владика Димитрій

gradleva.com

УПЦ КП планує відселити мешканців п’ятьох квартир з будинку на вул.Грушевського

Понеділок, 9 вересня 2013, 14:59

У Львові в приміщенні на вулиці Грушевського,2, з якого планується відселити  мешканців  п’ятьох квартир, УПЦ КП планує розмістити прес-службу та радіо-студію православного радіо «Град Лев».

Про це повідомив митрополит Львівський і Сокальський, керуючий Львівської єпархії УПЦ КП, Владика Димитрій сьогодні на прес-конференції.

«Це приміщення, яке ми отримали та відреставрували, ми відреставрували разом із п’ятьма квартирами мешканців, які ще проживають на першому поверсі. Ми ставимо питання, щоб надалі було відселення цих мешканців. Це питання стоїть перед владою міста. Але разом з тим влада ставить питання з проблемою, яка є на Святоюрській горі, там 38 квартир потрібно ще відселити для того, щоб отримати повністю греко-католицькій церкві приміщення», - розповів Владика Димитрій.

УПЦ КП також шукає земельну ділянку під майбутній кафедральний собор.

«Віруючі ставлять це питання, а ми лише виконуємо. Якщо віруючі поставлять питання: «Чи не краще нам, Владико, дійсно уже збудувати якийсь шпиталь, чи храм із школою, чи, наприклад, відкрити якусь кухню соціальну, ми це питання будемо робити», - зауважив Владика Димитрій.

Нагадаємо, УПЦ КП отримала у власність єпархіальні приміщення на вулиці Грушевського, 2, де розташовувався геологічний факультет ЛНУ ім. І. Франка.


Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.