Новини

Новини

Влада чинитить тиск на депутата облради Задорожного ? заява

Влада чинитить тиск на депутата облради Задорожного ? заява

Влада чинитить тиск на депутата облради Задорожного ? заява

Вівторок, 10 вересня 2013, 14:54

На депутата Львівської обласної ради від ВО "Свобода", голову комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту і зв'язку Михайла Задорожного влада чинить тиск через його активну депутатську діяльність, а також критику на адресу влади.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода".

Львівська обласна організація ВО "Свобода" вважає це політичним переслідуванням, пов'язаним із низкою гострих заяв Михайла Задорожного на адресу Львівської обласної державної адміністрації, зокрема Служби автомобільних доріг у Львівській області, про те, що влада свідомо затягує освоєння коштів на ремонт доріг.

Останнім часом Дрогобицька райспоживспілка, якою керує Михайло Задорожний, постійно зазнає перевірок органів контролю, зокрема Державної інспекції з контролю за цінами, Державної архітектурно-будівельної інспекції, Податкової служби, Управління Держкомзему, Державної служби боротьби з економічною злочинністю, КРУ, прокуратури та инших. Причому під час усіх цих перевірок не виявлено жодного порушення.

Але певним посадовим особам у будь-який спосіб необхідно змусити опозиційного депутата мовчати, тому на початку цього року з'явилася заява із звинуваченнями на його адресу, за якою відкрили кримінальне провадження. Після тримісячної перевірки підприємства у квітні цього року кримінальне провадження закривають за відсутністю складу кримінального правопорушення. Однак у серпні, відразу після низки гострих заяв Михайла Задорожного на адресу ЛОДА, зокрема Служби автомобільних доріг у Львівській області, про те, що через бездіяльність посадовців в області не встигнуть освоїти кошти, призначені на ремонт доріг, кримінальне провадження безпідставно відновлюють, йдеться у повідомленні.

Львівська обласна організація ВО "Свобода" вважає ці дії політичним тиском на депутата, пов'язаним із його активною депутатською діяльністю та гострою критикою на адресу чинної влади. Очевидно, це помста за те, що депутат звинуватив ЛОДА у тому, що вона затримує розподіл коштів на ремонт доріг в області, внаслідок чого гальмуються тендерні процедури і, відповідно, початок ремонтних робіт, а отже десятки мільйонів фактично буде закопано в болото.

ВО "Свобода" вимагає припинити переслідування депутата Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Михайла Задорожного, а також покарати причетних до фабрикування фальшивих звинувачень на адресу депутата. Львівська обласна організація ВО "Свобода" ініціюватиме на сесії Львівської обласної ради розгляд питання про політичний тиск влади на опозиційного депутата.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.