Новини

Релігія

Святослав Шевчук

Святослав Шевчук

Блаженніший Святослав закликав українців долучитися до боротьби проти гомосексуалізму

Вівторок, 10 вересня 2013, 15:40

Блаженнійший Святослав (Шевчук) закликав Україну долучитися до боротьби проти гомосексуалізму у Європі.

Про це повідомив блаженніший Святослав Шевчук на зустрічі із студентами Львівської політехніки.

«Я за Євроінтеграцію, але я проти гомосексуалізму. Чому сьогодні в Європі таке відбувається? Тому, що християни не займають активної суспільної позиції. В будь-якій країні є конференції за і конференції проти. Якщо Україна долучиться до тієї боротьби, ми станемо сильнішими. » - заявив Святослав Шевчук.

«Культура відкинення сьогодні викидає на смітник молодь і старших. Ціле покоління молодих людей не пускають у соціум в якому ми живем. Тому, давайте будемо всі разом будувати культуру приголублення, напротивагу культурі відкинення» - додав Святослав Шевчук.

Крім цього, Блаженніший Святослав Шевчук закликав студентів Львівської Політехніки, замінити культуру відкинення, що сьогодні виштовхує з соціуму молодь та старших людей, культурою приголублення.

Нагадаємо, сьогодні, 10 серпня у Львові, в головному корпусі НУ «Львівська політехніка» відбулася зустріч блаженнішого Святослава Шевчука зі студентами Львівської політехніки. Блаженніший відповів на питання присутніх та  благословив НУ "Львівська політехніка".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.