Новини

Економіка

Завод всесвітньовідомої японської компанії може з'явитись у Львові

Завод всесвітньовідомої японської компанії може з'явитись у Львові

chery-shop.com.ua

Завод всесвітньовідомої японської компанії може з'явитись у Львові

Вівторок, 10 вересня 2013, 15:18

Японська компанія - один зі світових лідерів з виробництва елементів в автомобілебудуванні, цікавиться можливістю будівництва свого підприємства у Львові.

Про це сьогодні, 10 вересня, на брифінгу у Львові повідомив начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міської ради Сергій Кіраль, інформує кореспондент Варіантів.

Він зазначив, що перемовини з цією компанією тривають вже півроку - японці проводять вкрай грунтовні дослідження, аби мінімізувати ризики.

За словами Кіраля, ця компанія має свої фірми у країнах Європи, і, зокрема, 6 заводів в Румунії. Україною ж вони зацікавились тому, що в Румунії бракує людського ресурсу.

Наразі японські підприємці вже визначились із приміщенням у Львові, яке вони планують орендувати на 2-3 роки. Якщо ж для бізнесу не буде перешкод, то фірма збудує на Львівщині власний завод, повідомив Кіраль.

Нагадаємо, сьогодні представники австрійської фірми приїхали до Львова, аби оглянути земельні ділянки для будівництва сміттєпереробного заводу. 


Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.