Новини

Кримінал

телефонне шахрайство

телефонне шахрайство

pravda.lutsk.ua

Телефонні шахраї примусили жителів Стрийщини позбутися чималих коштів

П'ятниця, 13 вересня 2013, 14:43

Телефонні шахраї примусили жителів Стрийщини перевести чималі кошти на рахунок зловмисників. Шахраї представляючись рідними потерпілих, і виманювали, таким чином, гроші.

Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Так, 45-річний стриянин перевів на незнайомий рахунок гроші. Чоловіку зателефонували та представились його старим другом, який ніби-то потрапив у серйозне дтп, збивши 9-річного хлопчика та попросили про переказ коштів. Чоловік перевів на вказані реквізити більше 13 тисяч гривень. Згодом, стриянину знову зателефонували, ще раз попросивши про переказ грошів.Чоловік вирішив перевірити достовірність інформації та виявивши шахрайство звернувся до працівників міліції.

Також, жінці на Стрийщині зателефонував незнайомий і запевнив, що її син потрапив у неприємну ситуацію і щоб усе «зам’яти» шахрай попросив переказати кошти. Жінка відіслала зловмиснику 8 тисяч гривень.

За словами начальника Стрийського міськвідділу міліції полковника міліції Андрія Біласа, відомості про вказані правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Розпочато кримінальні провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

На такі випадки працівники міліці,зазвичай, лише розводять руками,мовляв, телефонних шахраїв дуже важко визначити. Також працівники міліції просять громадян бути обережнішими.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.