Новини

Події

У Львові пройшов Всеукраїнський дитячий конкурс талантів за підтримки Петра Писарчука

У Львові пройшов Всеукраїнський дитячий конкурс талантів за підтримки Петра Писарчука

Вівторок, 24 вересня 2013, 09:431426

У Львові пройшов Всеукраїнський дитячий конкурс талантів за підтримки Петра Писарчука

XV Ювілейний Національний дитячий творчий конкурс «Mini miss and Mini Mister України 2013» відбувся у приміщенні Палацу Потоцьких у Львові 22 вересня за підтримки голови Львівської обласної організації Партії регіонів Петра Писарчука.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів.

За словами організаторів, під час конкурсу визначали не найгарніших дітей, а найталановитіших. Діти не лише дефілювали у розкішному вбранні, але й кожен з учасників продемонстрував професійному журі свої музикальні, хореографічні, мистецькі здібності, а також проявив неабияку комунікабельність та кмітливість.

Для участі у конкурсі дитячих талантів до Львова з’їхалося 27 юних учасниць та учасників з усієї України, які отримали можливість представляти своє місто у Всеукраїнському конкурсі за результатами відбіркових турів. За результатами конкурсу було визначено переможців у чотирьох вікових категоріях серед дівчаток, а також Міні-містера України.

Серед переможців конкурсу – дві львів’янки у війковій категорії 5-8 років: Сулим Анастасія та Брановська Божена, яка перемогла у конкурсі "Міні Міс ТВК "Південний 2012".

За словами члена журі конкурсу Ганни Лащук, важливо, що дітей оцінювали не за їх зовнішніми даними, а за їх талантами. «Наша мета була донести, що кожна дитина є особливою і дуже обдарованою, але щоб досягати успіху, потрібно працювати над собою, добре вчитися, вдосконалювати свої таланти. Приємно, що в майбутньому нашу країну на міжнародних конкурсах представлятимуть дійсно талановиті діти», - наголошує Ганна Лащук.

Організатори конкурсу – International Direction of Childrens Creative Contest «Mini miss and Mini Mister World» та Національна дирекція дитячого творчого конкурсу «Mini miss and Mini Mister України». Захід проходив за підтримки Львівської обласної державної адміністрації. Партнери заходу – ТВК «Південний». Спорткомплекс «Грація», клуб «Санькоф».

 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: