Новини

туризм

До святкування дня туризму у Львові експерти підготують туристичну програму «Львів Плюс»

До святкування дня туризму у Львові експерти підготують туристичну програму «Львів Плюс»

Середа, 25 вересня 2013, 13:20995

До святкування дня туризму у Львові експерти підготують туристичну програму «Львів Плюс»

Львівське регіональне відділення Асоціації міст України спільно з управлінням туризму Львівської міської ради працює над туристичною програмою «Львів Плюс», що покликана розвивати туризм у містах та містечках Львівської області. Програму готують до святкування дня туризму у Львові.

Про це повідомили на прес-конференції: «Які сюрпризи готує Львів своїм гостям до Дня туриста? Експерти працюють над створенням нового туристичного продукту "Львів плюс"».

В рамках проекту «Львів Плюс» Асоціація міст України розпочала проект з виготовлення туристичних карто-схем для шести міст Львівської області.

Також за допомогою проету у 2012 року розпочав свою роботу ТІЦ (туристично-інформаціний центр) Самбірської міської ради. Цього року запустили ТІЦ на Золочівщині. У 2014 році відкриють ТІЦ у Східниці.

Також наприкінці січня 2014 року запланована організація з’їзду співробітників ТІЦів України. Працівники туристично-інформаційних центрів матимуть можливість побути в якості туристів та поділитися досвідом.

«Ми вважаємо, що це є необхідно, оскільки сьогодні ця сфера, ця мережа туристично-інформаційних центрів розвивається і росте, а в цих людей виникає ряд потреб для спілкування в рамках свого цеху. Тому ми вважаємо, що Львів як лідер туристичної галузі в Україні має пропонувати подібні можливості, створювати подібні площадки для спілкування таких людей» - зауважив заступник голови Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Віталій Загальний.

Серед святкування дня туризму у Львові відбудеться багато безкоштовних екскурсій у Львові та Львівській області. Екскурсії пройдуть англійською та українською мовами. Серед яких: екскурсія «Вулицями середньовічного Львова» , «Масонський Львів», «Грецький світ Львова», фестиваль активного туризму «Манівці», де на учасників фестивалю чекають скеледром, шнурова траса, пейнтбол та ін., безкоштовна мандрівка на «чудо-поїзді», велоекскурсія «Замки золотої підкови» та багато іншого.

«Щороку нас підтримують туристичні компанії Львова і щорічно вони роблять для гостей і мешканців безкоштовні екскурсії. Цього року буде досить багато таких екскурсій не лише українською мовою, а й англійською. Це і пішохідні екскурсії і оскільки вже розвивається велотуризм, будуть і велоекскурсії. Вони будуть тривати 27 і 28 числа» - повідомила в.о. директора ЛКНП «Центр розвитку туризму м. Львова» Софія Сікора.

Також до кінця жовтня ТІЦ Львова планує випустити новий екскурсійний маршрут «єврейський Львів».

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.