Новини

Львівська міськрада

Анонімні алкоголіки Львова відзначатимуть 18-у річницю

Анонімні алкоголіки Львова відзначатимуть 18-у річницю

Анонімні алкоголіки Львова відзначатимуть 18-у річницю

Середа, 23 травня 2012, 10:43

26-27 травня товариство анонімних алкоголіків Львова святкуватиме своє «повноліття». Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Форум анонімних алкоголіків проходитиме за адресою: вул. Пулюя, 28 (Училище автотранспорту і будівництва). Гасло форуму: «Нині я не п'ю», - йдеться у повідомленні.

У програмі форуму відкриті зібрання (АА, АН, Ал-Анон, «Весвало»), концерт, фуршет, дискотека, круглий стіл, екскурсії денним та вечірнім Львовом.

Нагадаємо, анонімні алкоголіки — це товариство, що об'єднує людей, які діляться між собою досвідом, силами й надіями, щоб вирішити спільні проблеми й допомогти один одному позбутись алкоголізму. Єдиною передумовою членства є бажання не пити. Немає вступних чи членських внесків. Товариство утримується на добровільні пожертвування членів. АА не пов'язане з жодними сектами, релігіями, установами чи організаціями, політикою не займається. Воно не вступає в жодні конфлікти, не засуджує й не схвалює будь-яких політичних справ. Головне завдання — дотримання тверезого способу життя й допомога іншим алкоголікам досягти тверезості.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.