Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

Статус російської мови, як другої державної, для українців уже не причина для протестів

Статус російської мови, як другої державної, для українців уже не причина для протестів

http://image.tsn.ua/

Четвер, 5 квітня 2012, 10:44

Статус російської мови, як другої державної, для українців уже не причина для протестів

Лише 20% українців готові вийти на акції протесту у випадку надання російській мові статусу другої державної, а 72% – не готові – дані результатів дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» у березні.

Також дослідження показало, що лише 16% готові вийти на акції протесту у випадку заборони використання російської мови у державних органах і 75% – не готові.

Сьогодні українців більше турбують соціальні проблеми, аніж політичні чи ідеологічні.

Так, найбільше люди готові особисто вийти на акції протесту у випадку затримок з виплатами зарплат або пенсій (44%) та різкого підвищення цін, інфляції (43%). Водночас навіть у цих темах готових до протестів менше, ніж неготових(48%).

Дещо менше людей готових вийти на акції протесту у випадку підвищення комунальних тарифів (37% готові вийти на протести і 54% – не готові), масових переслідувань простих громадян з боку силових органів (31% готові вийти і 56% – не готові), а також фальсифікації результатів парламентських виборів (30% готові вийти і 62% – не готові), передачі української газотранспортної системи Росії (26% готові вийти і 64% – не готові), та прийняття рішення про вільний продаж сільськогосподарських земель в Україні (28% готові вийти і 65% – не готові).

Терміни проведення дослідження: 15 – 26 березня 2012 р. Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,2%, для значень близьких до 30% - не більше 2%, для значень близьких до 10% - не більше 1,3%, для значень близьких до 5% - не більше 1%

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.