Новини

Львівська міськрада

Лише два озера у Львові облаштовані для безпечного купання

Лише два озера у Львові облаштовані для безпечного купання

фото maryanak.livejournal.com

Лише два озера у Львові облаштовані для безпечного купання

Середа, 23 травня 2012, 13:21

У Львові лише два озера облаштовані, як місця масового відпочинку - Винниківське та Брюховицьке озера. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Решта водойм не розглядаються, як місця масового відпочинку.

Загалом у Львові нараховується 102 водних об'єкти: озера, ставки (природного та штучного походження), річки та потічки.

У Львівській області готується близько двадцяти водних об'єктів для відпочинку. На сьогоднішній день об'єкти ці обстежують, термін - до 30 травня.

«Протягом кількох останніх років для організованого відпочинку готуються два об'єкти: Винниківське озеро, яке сьогодні знаходиться в оренді ТзОВ «Краківський ринок», і ставок № 3 в Брюховичах. Останній більш відомий як Брюховицьке озеро. Решта водних об'єктів, які знаходяться на території Львова, не розглядаються як місця масового відпочинку, тому вони не обладнуються. Якщо людина захоче собі влаштувати відпочинок на такому водному об'єкті з купанням, то я б застеріг, що вона дуже сильно ризикує своїм здоров'ям», - повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій ЛМР Володимир Рощин.

Минулого року, за статистикою, на водних об'єктах Львова загинули 3 особи. Одна людина загинула на Винниківському озері, одна на озері за кінотеатром «Сокіл» і одна на озерці, що на вул. Тернопільській. Як правило, такі випадки стаються, коли людина відпочиває та вживає спиртні напої.

«Нас також турбує Левандівське озеро. На перший погляд воно привабливе: є кафе, облаштовані береги, але там більше нічого, крім цього, нема. Тим паче, що кафе, яке знаходиться на території цього озера, не бере на себе відповідальності щодо облаштування території для купання та відпочинку», - зазначив В. Рощин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.