Тереза Абіс,  4 жовтня 2013

Дупці та язички "Золотого лева"

Дупці та язички "Золотого лева"

Поки десь у демократичній Франції гомосексуальна сім’я тихенько снідає на веранді, у гомофобному Львові португальський янгол показує чоловікам язички та оголює дупцю.

Під час фестивалю "Золотий лев" відбулась дитяча вистава у якій еротичний клоун-купідон цьомкав хлоп’ят і дівчат у щічки та спрямовував свої постріли у серця глядачів, закохуючи чоловіків у чоловіків амурними стрілами товстого блакитного кольору.

Як не дивно перфоманс дуже припав до душі львів’янам. Матері випихали власних синочків погратися із кумедним напівоголеним вуйком, а чоловіки аж підсвистували від захвату.

І тільки один реальний пацан тихенько промовив "Та нє, ну всьо нармальна, але ноги міг канєшна побрити!"

Та не будьмо так сильно узагальнювати! Не лише небриті янголи забавляли український нарід під час золотого фестивалю.

Були тут і звичайні польські клоуни, котрі пускали велетенські мильні бульбашки.

Були й нарди, які не могли оминути ерудовані львівські поци.

І навіть цигани прийшли подивитись чим приїхали далекі ляхи забавляти львів’ян.

Дорослі із здивування роззявляли роти та зирили на невагомі кулі, що літали небом площі Ринок.А дітвора навперебій бігла посмикати клоунів, що не кумекають рідною мовою за барвисте вбрання.

Та не завершується цим грандіозне свято "Золотого лева"! До 6-го жовтня десять театрів світу забавлятимуть українських глядачів.

Збентеженим та заскоченим представникам та представницям львівської моралі залишається тільки сподіватись, що надалі обійдеться без білих трусиків португальського купідона.

А притлумлені тяжкою долею львівські геї та лесбійки можуть спати спокійно – не все аж настільки зле у старовинному та толерантному місті Лева.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.