Новини

Соціум

У Львівській науковій бібліотеці представлять безкоштовний комп'ютерний курс англійської

У Львівській науковій бібліотеці представлять безкоштовний комп'ютерний курс англійської

progi.pp.ua

У Львівській науковій бібліотеці представлять безкоштовний комп'ютерний курс англійської

Понеділок, 7 жовтня 2013, 16:54

У Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться презентація нової послуги для користувачів – безкоштовний комп'ютерний курс англійської мови «Англійська 1, 2, 3» (english123.com.ua).

Курс призначений для тих, хто тільки починає вивчати англійську мову або володіє нею на базовому рівні, повідомляють організатори.

Бібліотека отримала можливість надавати навчання безкоштовно, завдяки участі в проекті «Англійська 1, 2, 3 в бібліотеці», який спільно впроваджують компанія Funmedia та Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), яка адмініструє програму Бібліоміст.

Цією послугою може скористатися кожен відвідувач бібліотеки. Якщо ви раніше не вивчали англійську, можете почати навчання з самого початку, з першого рівня. Якщо ви знаєте основи, ви можете вибрати третій або четвертий рівень - для осіб, що володіють початковими навичками.

Курс «Англійська 1, 2, 3» (english123.com.ua) розроблений таким чином, щоб користувач навчився думати англійською. Він складається з чотирьох рівнів, розділених на 22 уроки та містить більше тисячі інтерактивних вправ: діалоги, ігри та фото-уроки. Система перевіряє правильність їх виконання і дозволяє відстежувати підвищення рівня володіння мовою. Особа, яка проходить навчання, має також можливість самостійно перевірити вимову слів – для цього достатньо мікрофону і навушників.

Загальна тривалість курсу - рік за умови, що учасник відвідуватиме навчання в бібліотеці двічі на тиждень. Такий ритм є найбільш ефективним і дає найкращі результати. За умови правильного виконання більш ніж 80% вправ одного рівня учасник отримує свідоцтво зразка Ради Європи.

Курс English123.com.ua може бути привабливим для всіх - як для підлітків та студентів, так і для літніх людей. Для тих, кому англійська мова необхідна в щоденній роботі і для тих, кому знання англійської полегшить її пошуки. Для всіх тих, хто, незалежно від віку, освіти, місця проживання, професії просто хочуть говорити англійською!

Кількість робочих місьць обмежена (одночасно працювати може 10 осіб). Тому групи формуються за попереднім записом. Реєстрацію на навчання можна здійснити відправивши листа з власної електронної пошти на e-mail: nmv-fondu@ukr.net з позначкою English 123 або за телефоном 235-56-77.

Довідка. «Бібліоміст» - це партнерська робота Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства культури і туризму України та УБА, на підтримку якої Фундація Білла та Мелінди Гейтс надала грант на суму 25 мільйонів доларів США.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.