Новини

Соціум

У Львові судитимуть директора цирку за розтрату державних коштів

У Львові судитимуть директора цирку за розтрату державних коштів

pronovik.info

У Львові судитимуть директора цирку за розтрату державних коштів

Вівторок, 8 жовтня 2013, 11:07

Директор львівського цирку і приватний підприємець у суді відповідатимуть за розтрату 280 тисяч гривень державних коштів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Львова.

Слідчими прокуратури встановлено, що директор приватного підприємства вніс у документацію завищені вартість та обсяг виконаних ним робіт з капітального ремонту будівлі ДП «Львівський державний цирк».

Зокрема, останній не виконав вимог укладеного з керівництвом цирку договору та не встановив у будівлі вітражів обумовленого типу і площі.

Однак у документах зазначив про фактичне виконання своїх зобов’язань. У подальшому, директор цирку підписав згадані довідки та акти, достовірно знаючи, що вказані у них дані не відповідають дійсності.

Як наслідок, з державного бюджету приватній фірмі безпідставно перераховано понад 280 тис. грн.

За результатами розслідування, прокуратурою Шевченківського району Львова згаданому керівнику підприємства оголошено підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за ч.2 ст. 366 та ч.4 ст. 191 КК України (службове підроблення, розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем).

Водночас, директор ДП «Львівський державний цирк» підозрюється у правопорушеннях, передбачених ч. 2 ст. 366 та ч. 2 ст. 364 КК України (службове підроблення та зловживання службовим становищем).
На цей час прокуратурою Шевченківського району Львова обвинувальний акт стосовно обидвох згаданих осіб скеровано до суду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.