Новини

Соціум

Укрпошта торгує горілчаними виробами і видає їх за ліки

Укрпошта торгує горілчаними виробами і видає їх за ліки

uainfo.org

Укрпошта торгує горілчаними виробами і видає їх за ліки

Вівторок, 8 жовтня 2013, 14:59

В аптеках, відділеннях Укрпошти українцям пропонують оздоровлюватися за допомогою спеціальних лікувальних дієтичних засобів – настоянок. 

Фактично має місце грандіозна афера, коли без акцизів, податків людям продають горілчані напої, які є шкідливими для організму, йшлося на брифінгу нардепів Романа Ілик та Миколи Томенка.

Експерти встановили, що вміст шкідливих речовин у цих „цілющих настоянках” значно перевищує допустимі норми. Так вміст альдегідів перевищує норму у 30 раз, естерів – втричі, також перевищено допустимий вміст метилового спирту, йшлося на брифінгу.

Під документами, які дозволяють продаж таких виробів, стоїть підпис першого заступника міністра охорони здоров’я Олександра Качура, керівників податкової та санепідемслужби.

„В аптеках стоять черги за цими напоями, їх просто змітають з полиць. Громадські активісти у регіонах, зокрема на Львівщині, зверталися з цього питання до відповідних структур, але жодної реакції не було. Ми звертаємося в Генеральну прокуратуру щодо ухиляння від сплати податків осіб, які прокручують цю аферу, Президента, щоб провів виховну роботу з МОЗ”, - наголосив М. Томенко.

Також, за словами парламентарів, такі настоянки почали випускати у січні-лютому, а дозвільні документи були оформлені лише у квітні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.