Новини

Політика

На місцевих виборах 2015 року УРП набере 15 % представництва у Західних областях, – партієць

На місцевих виборах 2015 року УРП набере 15 % представництва у Західних областях, – партієць

file.liga.net

На місцевих виборах 2015 року УРП набере 15 % представництва у Західних областях, – партієць

Вівторок, 8 жовтня 2013, 16:59

Керівники Української республіканської партії заявили про початок активної політичної діяльності та запевнили, що на місцевих виборах 2015 року їхня політична сила набере до 15 % представництва у міських та обласних радах у Західній Україні.

Про це повідомив на прес-конференції заступник голови УРП Ростислав Новоженець, передає кореспондент Варіантів.

«На 2015 рік ми ставимо амбітне завдання, щоб у семи областях України на рівні 15 % наші представники пройшли в органи місцевого самоврядування», - заявив Новоженець.

За його словами названі відсотки є реальними, адже сучасні провладні та опозиційні сили поступово втрачають свій авторитет.

«З огляду на те, що з різних причин провладні та опозиційні сили втрачають свій авторитет, ми сьогодні перебуваємо у новій Республіканській партії, яку ми свідомо обрали навпроти вікон обласної організації «Свобода». І на цих виборах ми конкуруватимемо з ними передусім» - додав заступник голови УРП.

Окрім того, всі проблеми з судами, юридичним статусом та документацією повністю урегульовані, а тому діяльність партії є узаконеною, і можна приступати до активної політичної діяльності.

Як зазначив голова партії УРП Сергій Джердж, наразі відбувається пошук нових членів та організація 27-ми осередків по всій Україні, у  яких наразі діють 11 тис. представників, з яких 700 – із Львівщини.

Нагадаємо, у травні 2012 року в УРП через невдоволення діями керівництва київського міського осередку партії відомий радянський дисидент Левко Лук’яненко склав із себе повноваження голови та передав їх Сергієві Джерджу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.