Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

samorozvytok.info

Середа, 9 жовтня 2013, 14:19

У Львові пройде інтерактивний музичний флеш-моб

У Львові 10 жовтня о 16.00 на площі перед університетом імені Івана Франка проведуть інтерактивний музичний флеш-моб.

 Флеш-моб призначений закликати до участі у створенні постановки мюзиклу «Сім часів. Всесвітня історія», повідомляє прес-служба Львівської міськради.

До участі у виставі запрошуються усі, хто хоче спробувати себе у імпровізаційному жанрі, хто має свої власні вірші та хоче поділитись своєю творчістю з оточуючими. Також організатори запрошують виступити музикантів з власними музичними інструментами.

"Початок майже імпровізованого представлення майбутнього мюзиклу за участю молоді, здебільшого студентів, відбудеться о 16.00 в четвер. В основному виступ усіх учасників має бути майже імпровізованим, щоби показати здійсненність і грандіозність представлення Всесвітньої історії за участю великої кількості людей. Загалом показано основний рух часів і народів. Тільки наприкінці дійства буде символічне представлення народів через невелике число людей в різних етнічних костюмах", - розповіла організатор заходу Наталія Хилюк.

Після завершення дійства відбудеться спілкування з людьми, яких побачене й почуте не залишило байдужими, та з тими, хто хотів би взяти участь у створенні справжнього мюзиклу.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.