Новини

Економіка

На Львівщині планують відкрити готелі таких світових брендів, як «Hilton» та «Sheraton»

На Львівщині планують відкрити готелі таких світових брендів, як «Hilton» та «Sheraton»

holidayextras.co.uk

На Львівщині планують відкрити готелі таких світових брендів, як «Hilton» та «Sheraton»

Четвер, 10 жовтня 2013, 15:31

Під час ХІІІ Міжнародного Економічного Форуму у Трускавці вестимуться перемовини щодо відкриття на Львівщині готелів таких світових брендів як «Hilton» та «Sheraton».

Про це розповіли організатори на прес-конференції на тему: «Залучення інвестицій та впровадження інновацій в економіку Львівської області в рамках проведення ХІІІ Міжнародного Економічного Форуму у м. Трускавці».

Зокрема, на форумі відбудуться чотири засідання пов’язані з тематикою економічних реформ та стратегії розвитку Львівщини. Наприклад, секція щодо розвитку індустріальних технологічних парків в Україні та світі. Там розглядатимуть туристичний потенціал Львівського регіону.

«Мета цієї секції - підвищити туристичну привабливість Львівського регіону. Ми зможемо побачити перше представлення концепції стратегії туристичного розвитку України і спробуємо відпрацювати з потенційними інвесторами можливість залучення на Львівщину мережевих готелів відомих світових брендів.

У Львівській області, на жаль, не існує міжнародних великих світових брендів, таких як «Hilton» та «Sheraton». Тому ми будемо докладати до цього зусилля. Станом на сьогодні таких перемовин не велося. Ми хочемо перевести це в площину стратегічної системної співпраці з представниками таких мереж, дати їм посил, що Львівщина готова прийняти такі готелі. Ми очікуємо, що уповноважені представники будуть оперувати і будувати такі готелі.

Окремо також відбудеться секція присвячена Європейській інтеграції у якій візьме участь потужна делегація з Польщі та інших держав (Німеччина, Латвія, Чехія)», - розповів директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості ОДА Денис Шмигаль.

Також у цьому році під час форуму планують підписати угоду з компанією, що розпочне будівництво вітроелектростанцій на Львівщині.

Головна тема цьогорічного форуму пов’язана з інтеграційною та глобалізаційною тематикою.

«Ми сподіваємось, що цьогорічний форум стане ще однією площадкою на шляху до Вільнівського саміту. Вже зареєстровано понад 600 учасників. В цьому році надзвичайно великий інтерес. Ймовірно, він пов’язаний із можливістю підписання угоди про асоціацію. Гостями форуму буде надзвичайно велика кількість дипломатів з іноземних держав, віце-прем'єр-міністр та цілий ряд керівників і міністрів, агенцій з Кабінету міністрів.», - зауважив Денис Шмигаль.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.