Новини

Соціум

На Львівщині після реконструкції відкрили школу на 810 місць

На Львівщині після реконструкції відкрили школу на 810 місць

irp.rv.ua

На Львівщині після реконструкції відкрили школу на 810 місць

П'ятниця, 11 жовтня 2013, 12:30

Сьогодні, 11 жовтня, відбулося урочисте відкриття Комарнівської загальноосвітньої школи на 810 місць.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«У 2013 році до нового навчального року в Україні було відкрито 10 нових шкіл. Проведено капітальний ремонт та реконструкцію ще понад 2 тис шкіл. Сьогодні – свято в місті Комарно Львівської області – відкривається після реконструкції школа на 810 місць. Завдяки цьому діти отримують комфортні умови навчання», – сказав віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул під час урочистого відкриття.

На реконструкцію школи Кабмін виділив понад 15 млн грн. Ця школа – єдина в м. Комарно з населенням 4 тисячі жителів.

В ході реконструкції було підсилено фундамент школи, проведено бетонування монолітного перекриття, здійснено надбудову мансардного поверху, влаштовано внутрішні та зовнішні інженерні мережі, а також споруджено трансформаторну підстанцію та нову котельню, яка дозволить заощаджувати природний газ при опалюванні школи.

Здача в експлуатацію першого корпусу школи дала змогу ліквідувати навчання в дві зміни, яке проводилося в старому (другому) корпусі школи. Заняття в реконструйованому першому корпусі почнуться з понеділка, 14 жовтня.

Комарнівська школа – учасник загальнонаціонального проекту «Відкритий світ», в рамках якого школи оснащуються сучасною комп’ютерною технікою з доступом до інтернету. Після реконструкції в школі було створено клас інформатики.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.