Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

мак

ua-reporter.com.ua

Понеділок, 14 жовтня 2013, 13:04

Міліція вилучила під час спецоперації понад 60 тис. рослин маку та 1500 ? коноплі

мак

Правоохоронці Львівщини під час проведення оперативно-профілактичних заходів «Мак-2013» здійснили майже 10 тисяч перевірок сільськогосподарських підприємств та присадибних ділянок.

 

Про це повідомляє ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.

Працівники міліції в ході оперативно-профілактичних заходів, які тривали з травня по вересень, перевірили 164 сільськогосподарських підприємств та 9635 присадибних ділянок. При цьому було виявлено 198 фактів незаконних посівів маку. Було вилучено понад 60 тисяч рослин маку та майже 1500 рослин коноплі.

За виявленими фактами, в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 198 кримінальних правопорушень за ознаками злочину передбаченого ст. 310 КК України (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель).

«Подібні операції проводяться щорічно. Їх головною метою є виявлення і знищення нелегальних посівів нарковмісних рослин, перекриття каналів витоку наркосировини, а також попередження населення про незаконність подібних посівів», - зазначив начальник УБНОН ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Олексій Душейко.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram