Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

Президент розказав, як в українських готелях будуть встановлені адекватні ціни на проживання під час Євро-2012

Президент розказав, як в українських готелях будуть встановлені адекватні ціни на проживання під час Євро-2012

http://tsn.ua

Четвер, 5 квітня 2012, 11:01

Президент розказав, як в українських готелях будуть встановлені адекватні ціни на проживання під час Євро-2012

Президент України Віктор Янукович вважає, що під час Євро-2102 цілком реально встановити адекватні ціни на проживання в готелях. Про це повідомляє прес-служба Президента України.

«Сьогодні влада має всі підстави звернутися до цих власників, щоб вони встановили під час проведення Євро-2012 адекватні ціни», - зазначив він на зустрічі з французькими журналістами.

Президент пояснив, що «в Україні діє закон про державно-приватне партнерство, і в рамках цього партнерства при підготовці Євро-2012 держава зробила все, щоб звільнити власників готелів від податку на прибуток на 5 років». Цей  крок із боку держави став стимулом для будівництва готелів.  Отож  держава, в рамках підготовки до цього заходу, вжила певних кроків для того, щоб забезпечити адекватну вартість проживання у готелях держави на відповідний період.

Нагадаємо, компанія TUI Travel станом на січень 2012 року уклала угоди із 47 діючими готелями Львова та області, а також міст-сателітів на загальну кількість номерів 2725, а необхідно 2545. УЄФА поставила чіткі вимоги щодо кількості номерів різних категорій, на час проведення Євро-2012. Для Львова (як міста, яке приймає чемпіонат) такий показник становить 1020 номерів категорії 5 зірок, 1315 – категорії 4 зірки та 210 – 3 зірки. Львів підписав угоди із сусідніми містами (Луцьк, Івано-Франківськ, Ужгород, Володимир-Волинський, Східниця, Трускавець, Моршин) щодо можливості проживання там офіційних делегацій, гостей та учасників  чемпіонату.

Агенція з підготовки Львова до «Євро-2012» повідомляє, що у Львові є в наявності 2800 номерів, тобто більше 6 тисяч місць.

Замовляти номери в готелях, які підписали договори з туристичними компаніями, можна на спеціальних сайтах. 3-зіркові готелі з номерами за 100-150 євро мають великий попит. Дорогі готелі можуть залишитись порожніми, бо хоч люди, які їдуть на євро чемпіонат, мають непогані доходи, та вони не готові платити по 400-500 євро за номер. Готелі, номери у яких зараз коштують 350 грн, до Євро подорожчають у десять разів, а отже можуть взагалі залишитись без клієнтів.

У Львові виділили також 5500 місць в гуртожитках, вони коштуватимуть 23-30 євро. Багато фанів також можуть вмістити фан-кемпінги, ділянки для них уже обставили.

40 хостелів на 1200 місць також розраховують на вболівальників. Також передбачається, що ті, хто приїде до Львова не вперше, поселяться у приватних апартаментах. Нараховується 800 квартир, які можна через Інтернет орендувати на час Євро.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.