Новини

Соціум

техогляд

техогляд

tsn.ua

Вівторок, 15 жовтня 2013, 15:50735

Техогляд на дорогах повертати не будуть, ? ДАІ

У ДАІ спростовують інформацію про те, що у внесеному до парламенту законопроекті про підвищення штрафів за порушення правил дорожнього руху повертається норма про проведення техогляду на дорогах.

"Після обговорення в Кабінеті міністрів у законопроект були внесені деякі правки. Я читав днями в пресі, що повертається техогляд на дорогах. Хочу заспокоїти громадськість: в цьому законі немає таких положень", - сказав на прес-конференції у вівторок у Києві начальник Центру безпеки дорожнього руху ДАІ МВС України Сергій Будник, пише "Дело".

Він зазначив , що в законопроекті міститься лише пропозиція надати Кабінету міністрів повноваження щодо затвердження порядку заборони експлуатації транспортних засобів.

Крім того, Будник розповів, що до 1 грудня МВС має підготувати законопроект про впровадження автоматичної фіксації дотримання правил дорожнього руху. "Це дуже серйозне питання. Ми над ним ретельно працюємо. Сподіваємося , що до цього терміну внесений відповідний законопроект, і він буде прийнятий Верховною Радою", - сказав він.

С.Будник вважає , що завдяки даному законопроекту буде реалізований принцип незворотності покарання, а також усунена корупційна складова, яка присутня в даний час у взаєминах між інспекторами ДАІ та учасниками дорожнього руху.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: