Новини

Економіка

сміття

сміття

portal.lviv.ua

Вівторок, 22 жовтня 2013, 11:072337

Нардеп Котеляк пролобіювала проект миколаївського сміттєзвалища, яке за 14 млн грн будуватиме її однопартієць

Новий полігон твердих побутових відходів з лінією для сортування сміття побудують поблизу Миколаєва в урочищі Гроби до кінця 2014 року. Будівництво вартістю 14 млн 142 тис. грн буде профінансовано з державного та місцевого бюджетів.

Замовником виступає Миколаївське комунальне підприємство «Житлово-комунальне управління», а роботи виконає місцеве підприємство «А.ОМЕГА», пише видання "Наші Гроші. Львів".

Тендер відбувся 5 серпня 2013 року, його результати оприлюднили у Віснику державних закупівель 21 жовтня. Участь у конкурсі взяли лише дві фірмі і обидві мають реєстрацію в Миколаївському районі. Єдиний конкурент переможця ПП «Монтажник», підприємство зі статутним фондом у 2 тис. грн, пропонувало ціну вищу на 785 тс. грн. Засновником ПП є депутат Пісочненської сільської ради Михайло Струк.

Засновниками фірми-переможця є Мартин та Ігор Буфани – батько та син. Мартин Буфан також є співзасновником миколаївської районної організації партії «Батьківщина». Він був зареєстрований кандидатом в депутати Миколаївської міської ради, але не переміг у перегонах.

Помічник Лідії Котеляк, народного депутата від ВО «Батьківщина» Андрій Гергерта, через кілька днів після проведення торгів, в коментарі для офіційного сайту Миколаївської районної ради заявив, дослівно: «Кошти на цей проект справді вдалося оформити пані Лідії Котеляк».

Згідно з технічною документацією, в урочищі Гроби буде полігон для зберігання твердих побутових відходів плюс лінія для сортування сміття, одночасно працювати на якій зможуть 8 працівників.

Разом з тим, залишається актуальним питання будівництва сміттєпереробного заводу на Львівщині. Місце для його розташування досі не погоджено. Миколаївський район розглядається як один з трьох можливих варіантів, тут пропонують територію колишнього заводу «Миколаївцемент».

Статтю про діяльність нардепа від "Батьківщини" Лідії Котеляк у сміттєпереробній галузі можна прочитати тут.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: