Новини

ДМСУ

До Львова новий одяг на суму понад 600 тис. грн., везли як «гуманітарку»

До Львова новий одяг на суму понад 600 тис. грн., везли як «гуманітарку»

До Львова новий одяг на суму понад 600 тис. грн., везли як «гуманітарку»

Четвер, 24 травня 2012, 12:34

На митному посту «Краковець» львівські митники затримали вантажівку, яка перевозила 839 упаковок «гуманітарних товарів» з території Польщі. Одяг, вартістю більше 600 тис. грн., виявився новим. Про це повідомляє прес-служба Львівської митниці.

Відправником товару є організація з Великобританії, а одержувачем одна з доброчинних організацій Львівщини.

Відповідно до даних, заявлених у товаросупровідних документах, перевозили чоловічий, жіночий та дитячий одяг в асортименті, побутові речі, жіноче та дитяче взуття, товари особистої гігієни, галантерейні вироби, канцтовари, а також речі, що були у вжитку, а саме: чоловічий та дитячий одяг, жіночі сумки, іграшки, постільну білизну, рушники та тканину та інше.

Проте у зв'язку з відсутністю будь-якої інформації щодо очікування вказаного вантажу українськими суб'єктами господарювання було прийнято рішення щодо проведення огляду згаданого транспортного засобу та переміщуваного ним вантажу.

Під час огляду, зокрема повного вивантаження та перерахунку товару митники виявили речі, незаявлені в документах, а саме: плащі утеплені, шарфи, жіночі піжами, дитячі купальники, чоловічі сорочки, джинсові спідниці, дитячі костюми тощо, загалом 27 позицій.

Згідно з висновком експерта, встановлено ринкову вартість частини незаявленого в документах та відібраного для експертизи товару – 616 335 грн, та зазначено, що об'єкти дослідження є у відмінному стані, тобто нові, без характерних ознак використання.

Отже водій не заявив за встановленою формою точних відомостей щодо кількості, асортименту та найменування переміщуваних через митний кордон України товарів, які підлягають обов'язковому декларуванню.

За цим фактом, за ознаками ст. 340 Митного кодексу України, складено протокол про порушення митних правил.

Предмети правопорушення вилучено до рішення суду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.