Новини

Культура

танець

танець

ukurier.gov.ua

У Львові пройде Свято народної хореографії

П'ятниця, 25 жовтня 2013, 15:09

З 25 до 27 жовтня у Львові відбудеться ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії імені Героя України Мирослава Вантуха.

Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Фестиваль проводиться з метою пошуку та розвитку нових форм народного танцю. Упродовж трьох днів на сценах Львова учасники покажуть свої найкращі хореографічні композиції.

Перший фестивальний день розпочнеться о 15.00 год. у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини. Свої танцювальні виступи продемонструють 18 колективів із Львівщини.

Другого дня фестиваль проходитиме у Міському палаці культури ім. Гната Хоткевича. З 11.00 год. колективи із різних областей України: Київської, Донецької, Дніпропетровської, Луганської, Чернігівської, Рівненської, Івано-Франківської, Закарпатської та ін. на огляд журі представлять свої кращі виступи, яким притаманні артистизм та особливе постановочне рішення. Дивуватимуть їх «Українськими візерунками», «Вибриками», «Погулянками» та іншими запальними і цікавими танками. Також у програмі передбачено виступ Ансамблю танцю народів світу «Акцент» із Москви.

На завершення фестивалю у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької з 10.00 до 14.30 год. відбудеться Гала-концерт. Фіналісти фестивалю створять велике свято, де головною принадою буде український танок, що запалить усіх своєю динамікою та темпераментом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.