Новини

Соціум

отруйні речовини

отруйні речовини

materynstvo.org.ua

Судитимуть чоловіка за контрабанду препаратів для культуристів

Вівторок, 29 жовтня 2013, 09:42

На Львівщині чоловік опинився на лаві підсудних, оскільки придбав сильнодіючі та отруйні речовини і мав намір збути їх в Італії. 

Прокуратурою затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні, яке розслідувалось СБУ у Львівській області, стосовно громадянина України за вчинення ним контрабанди з метою збуту сильнодіючих та отруйних речовин, інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Установлено, що чоловік незаконно придбав 5 000 таблеток “Напосиму” та 50 флаконів “Суставеру”, які містять сильнодіючі та отруйні речовини в особливо великих розмірах і застосовуються для нарощування маси, а також рельєфу м’язів (культуризмі).

Вказані препарати останій мав намір збути в Республіці Італія, тому й намагався їх перемістити контрабандним способом через митний пост Львівської митниці Міндоходів України.

На даний час обвинувальний акт скеровано до суду. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у вказаному кримінальному провадженні здійснено прокуратурою Львівської області, яка і забезпечує на даний час підтримання державного обвинувачення у суді.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.