Новини

Львівська міськрада

На роботу в ЛКП взяли 9 боржників

На роботу в ЛКП взяли 9 боржників

yak-prosto.com

На роботу в ЛКП взяли 9 боржників

Четвер, 24 травня 2012, 14:58

У Шевченківському районі Львова 9 боржників прийнято на роботу в ЛКП. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Працівниками ЛКП щоденно здійснюються обходи по боржниках, особлива увага приділяється боржникам із сумою боргу від 3 тис. грн. Під час обходу працівниками наголошується на необхідності погашення боргу, наслідки нарощення заборгованості. Працівники стараються знайти індивідуальний підхід до кожного мешканця», - повідомляють у відділі житлового господарства Шевченківської РА.

За результатами таких обходів від березня понад 830 мешканців погасили заборгованість на 345 тис. грн., прийнято на роботу в ЛКП 9 боржників, надано допомогу в оформленні субсидій для 5 осіб.

Всього за проведеними обходами станом на сьогодні мешканцями із заборгованістю понад 3 тис. грн. повністю погашено борги на суму 341 тис. грн. Обходи по боржниках працівниками ЛКП проводяться щоденно.

Мешканці, які відмовляються добровільно погасити заборгованість, відключаються від електро- та водопостачання; розміщується інформація на дошці оголошень в під'їзді; направляються листи за місцем праці; подаються справи до суду на примусове стягнення, накладається арешт на майно», - розповіли у відділі житлового господарства Шевченківської РА.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.