Новини

Транспорт

Львів'ян просять об'їжджати вул. Коперника

Львів'ян просять об'їжджати вул. Коперника

poglyad.com

Львів'ян просять об'їжджати вул. Коперника

П'ятниця, 25 травня 2012, 10:55


Мешканців Львова просять обмежити заїзд транспорту на вул. Коперника у зв’язку з проведенням заходів з поховання Героя України Бориса Возницького. Відтак, зранку до 12.15 год рух на вул. Коперника буде перекритим.

Вул Коперника буде перекрита для руху транспорту на відрізку від вул. Словацького до центру міста.

Нагадаємо, сьогодні, 25 травня, відбудуться заходи з поховання Героя України. Як зазначено у розпорядженні міського голови Львова «Про проведення заходів з поховання Героя України Бориса Возницького», Героя України поховають на полі почесних поховань №67 Личаківського кладовища.

Відтак,приспущено Державний Прапор України на будівлі Ратуші та будинках і спорудах органів державної влади і місцевого самоврядування.

Також буде обмежено рух транспорту з 12.00 до 12.30 год за маршрутом ходу процесії: вул. М.Коперника, 15 (Палац Потоцьких) – пр. Свободи – пр. Т.Шевченка – вул. М.Драгоманова – вул. М.Грушевського,2 (Святопокровський катедральний собор) та в зворотному напрямку з 12.50 до 13.40 год за маршрутом ходу процесії: вул. М.Грушевського,2 (Святопокровський катедральний собор) – вул. М.Драгоманова – вул. О.Герцена – вул. І.Франка – вул. Пекарська – вул. І.Мечникова – Личаківський цвинтар.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.