Новини

Економіка

електробус

електробус

itc.ua

Наступного року Львів закупить електробус та нові тролейбуси

Середа, 13 листопада 2013, 16:02

Львів придбає електробус, а також тролейбуси та автобуси "Електрону" уже наступного року. 

Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий, передає прес-служба Львівської міськради.

"Ці закупівлі ми будемо проводити вже в наступному році. Бо є тендерні процедури. Електробус на завершальній стадії створення. Ми візьмемо його на випробування. Якщо все буде нормально, будемо купувати. Ми прийняли принципове рішення, що перші екземпляри техніки закуповуємо – це трамвай, електробус, тролейбус, автобус. Ми би хотіли, щоб у Львові на наших дорогах їздив наш львівський транспорт", сказав Садовий.

"Електрон" бере на себе важку нішу – абсорбувати все, що краще зроблено у світі, і робити наш львівський взірець, який можна продавати також за кордон. Важливі нові робочі місця. Так, як по трамваю: ми взяли перший взірець, зараз йдуть замовлення", сказав мер Львова.

"В наступному році, коли будемо купувати нові автобуси, то, в першу чергу, це буде якість. Добре, якби це були наші львівські автобуси, оскільки маємо підприємство, яке готове випускати автобуси найвищого рівня. Всі закупівлі будемо робити відповідно до чинного законодавства, але будемо враховувати всі недоліки, які були", - розповів Садовий.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.