Новини

Соціум

колонія

колонія

panoramio.com

Цьогоріч 54 посадовці колоній Львова відповіли за порушення прав засуджених, – прокуратура

Четвер, 14 листопада 2013, 10:36

Цьогоріч 54 посадовці львівських колоній допустили порушення Закону України «Про попереднє ув’язнення», вимоги законодавства щодо матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення ув’язнених.

Про це інформує прес-служба прокуратури міста Львова.

До прикладу, як встановлено прокуратурою Шевченківського району, у виправній колонії №30 засуджені відбували дисциплінарні покарання у камері, де умови утримання не відповідають нормативними актами та є загрозливими для життя й здоров’я.

За постановою прокурора, функціонування вказаної камери ДІЗО уже припинено, а на відповідальну посадову особу колонії накладено штрафні санкції. Крім цього, після перевірки прокуратури, в установі розпочато ремонтно-будівельні роботи із заміни каналізаційних та водопровідних мереж.

Водночас, у ЛВК №48 виявлялися порушення кримінально-виконавчого законодавства та факти незаконного поміщення ув’язнених у дисциплінарний ізолятор.

На цей час за результатами розгляду 35 подань, внесених цьогоріч прокурорами на адресу згаданих виправних установ, такі порушення законодавства усунуто.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.