Новини

Музика

Етно-рок гурт «ТаРУТА» виступить у Львові з акустичним концертом

Етно-рок гурт «ТаРУТА» виступить у Львові з акустичним концертом

taruta.com.ua

Етно-рок гурт «ТаРУТА» виступить у Львові з акустичним концертом

П'ятниця, 25 травня 2012, 13:08

29 травня, у Етноклубі Набутків відбудеться концерт київської групи «ТаРУТА» .Музиканти підготували для львівської публіки акустично-ксилофонічний концерт. Також відбудеться прем'єра новин пісень на слова Юрка ВовкоГона, що ввійдуть до майбутньої аудіо-збірки гурту.

Довідка:

«ТаРУТА» є лауреатом ХХ ювілейного фестивалю «Червона Рута», а її керманич Євген Романенко - переможцем тієї ж «Червоної Руту» 2005 року в жанрі «Акустична музика».

Репертуар колективу побудовано на основі авторських пісень Євгена «Їжака», гармонійно поєднаних з автентичними мелодіями Київщини, Полісся та Полтавщини.

Особливістю «Етно-Рок Фундації «ТаРУТА» є те, що вона може представляти свою творчість не в одному музичному напрямку, а в трьох: автентичний спів, акустична музика та етно-рок.

Етно-Рок Фундація «ТаРУТА» була створена у Києві восени 2007 року автором та виконавцем, лауреатом загальнонаціонального пісенного фестивалю «Червона Рута» в жанрі акустичної музики Євгеном «Їжаком» (Романенко) та співаками етно-ватаги «Гуртоправці» Данилом Данилейком, Оленою Копєйкіною та Олександрою Стражник.

Оригінальне поєднання українських народних мелодій з сучасними «гітарними» ритмами створює абсолютно нове, унікальне музично-сценічне дійство, основне завдання якого – донесення до сучасної молоді української пісенної спадщини.

Склад:
Євген «Їжак» Романенко – спів, акустична гітара (автор музики та слів).
Олена Романенко – народний спів (збирач фольклору).
Тарас Козак – барабани, перкусія, ксилофон.
Євгеній Наумов – гітара електрична та акустична.
Олександр Атамась – гітара басова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.