Новини

Соціум

Львівська політехніка отримала устаткування для майстерні реставрації каменю

Львівська політехніка отримала устаткування для майстерні реставрації каменю

city-adm.lviv.ua

Львівська політехніка отримала устаткування для майстерні реставрації каменю

Понеділок, 18 листопада 2013, 17:40

GIZ надало НУ «Львівська політехніка» матеріально-технічне устаткування для майстерні реставрації каменю.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Німецьке товариство міжнародної співпраці GIZ у рамках спільного з Львівською міською радою проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» надало НУ «Львівська політехніка» матеріально-технічне устаткування для майстерні реставрації каменю.

Для забезпечення фахової  та обачної реставрації будівель та громадського простору Львова, проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» співпрацює з різними освітніми установами.

НУ «Львівська політехніка» готує фахівців архітектури, зокрема на кафедрі реставрації та реконструкції архітектурних комплексів, які спеціалізуються на реставрації каменю. Між GIZ та працівниками інституту архітектури «Львівської політехніки» ведеться фахова співпраця та інтенсивний обмін досвідом.

Розширення та модернізація майстерні реставрації каменю надасть можливість працювати з каменем великих розмірів та з об’ємними формувальними масами зняття форм.

У вересні 2012 року між GIZ та «Львівською політехнікою» було укладено угоду про співпрацю у вдосконаленні майстерні реставрації каменю. Згідно з угодою, «Львівська політехніка» взяла на себе зобов’язання виділити та відремонтувати додаткові приміщення для майстерні на вул. Князя Романа, 1. GIZ, в свою чергу, пообіцяло забезпечити фінансування матеріально-технічного устаткування для майстерні, а також консультаційні послуги німецьких експертів з реставрації каменю та оновлення будівель. Сума закупівель становить 72 724 грн.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.