Новини

Політика

Садовий, на відміну від Сала, вважає роботу комунальних служб Львова взимку задовільною

Садовий, на відміну від Сала, вважає роботу комунальних служб Львова взимку задовільною

Садовий, на відміну від Сала, вважає роботу комунальних служб Львова взимку задовільною

Вівторок, 19 листопада 2013, 14:20

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що торік, коли у Львові були сильні снігопади, була хороша координація дій комунальних служб міста та служб екстреного реагування.

Про це  Садовий заявив під час зустрічі керівництва міста та області з віце-прем’єр-міністром України Олександом  Вілкулом, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

 «Минулого року, коли у нас були сильні снігопади, ми максимально задіяли для інформування населення усі засоби масової інформації. Завдяки також цьому ми змогли цю ситуацію локалізувати. МНС також спрацювали прекрасно, була повна координація дій з комунальними службами, всі були залучені», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Цього року Львів закупив нову снігоприбиральну техніку – 35 одиниць техніки та 2 обладнання. Для цього з міського бюджету виділили 18 млн 821 тис. грн. Окрім нової техніки, до прибирання міста в зимовий період ШРП залучатимуть ще 120 одиниць техніки, що перебуває на балансі комунальних підприємств.

Нагадаємо, голова Львівської ОДА Олег Сало сьогодні доручив привести вулиці Львова до роботи снігоочисної техніки в зимових умовах.

“Маємо сумний досвід початку зими у 2012 році, коли перші опади спричинили справжній транспортний колапс у місті Львові. Для того, аби цьогоріч такої ситуації уникнути, слід вже сьогодні вжити необхідних заходів для безперешкодної роботи снігоочисної техніки”, - наголосив Олег Сало.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.