Новини

Соціум

ЛАЗ повинен власним коштом відремонтувати автобус, який продав Донецьку

ЛАЗ повинен власним коштом відремонтувати автобус, який продав Донецьку

autocentre.ua

ЛАЗ повинен власним коштом відремонтувати автобус, який продав Донецьку

Середа, 20 листопада 2013, 14:00

Суд зобов’язав ЛАЗ виконати умови договору і відремонтувати автобус, який продало комунальному комерційному підприємству Донецької міськради “Донелектроавтотранс”.

Про це повідомляє "Наші Гроші.Львів" з посиланням на постанову Київського апеляційного господарського суду.

ТОВ “Львівські автобусні заводи” зобов’язане виконати умови договору і відремонтувати автобус, який продало комунальному комерційному підприємству Донецької міськради “Донелектроавтотранс”.

“Донелектроавтотранс” придбало автобус у ТОВ “Львівські автобусні заводи” у 2012 році. Договір підписали на початку року, однак автобус, про який йде мова, передали у серпні. Відповідно до умов договору “Львівські автобусні заводи” надає гарантію в цілому на товар терміном на 24 місяця без обмеження пробігу. Термін виконання гарантійного ремонту не повинен перевищувати 30 календарних днів з дня звернення покупця або за згодою сторін в інший термін.

Вже у листопаді 2012 року у автобуса зламався двигун внутрішнього згоряння. Попри звернення “Донелектроавтотрансу” до заводу автобус не поремонтували.

У суді представник ТОВ “Львівські автобусні заводи” стверджував, що згідно з додатком до договору, “Донелектроавтотранс” при виникненні несправності повинно було звернутися до сервісного підприємства “ЛАЗ”, а тому “Львівські автобусні заводи” не зобов’язане проводити гарантійний ремонт.

Проте, колегія суддів встановила, що такі доводи ЛАЗу суперечать зібраним доказам. Зокрема, згідно з отриманими документами, “Львівські автобусні заводи” надали ексклюзивне право на гарантійне сервісне обслуговування та ремонт транспортних засобів ЛАЗу у Донецькій області ТОВ “Бус-сервіс”. “Донелектроавтотранс” звертався і до “Бус-сервіс” з листом про проведення гарантійного ремонту автобусу.

Власниками ТОВ “Львівські автобусні заводи” є акцiонерна компанiя “Мерибенi Енерджi Корпорейшин”, корпорація “Євротрак Технолоджіс”, Сіті транспорт констракшн інвестментс“, компанія “Артіваль Лімітед” та Ігор Чуркін.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.