Новини

Економіка

Міськрада вже визначила шлях реалізації трьох інвестиційних проектів

Міськрада вже визначила шлях реалізації трьох інвестиційних проектів

Міськрада вже визначила шлях реалізації трьох інвестиційних проектів

Четвер, 21 листопада 2013, 17:20

Сьогодні під час пленарного засідання була прийнята ухвала про реалізацію інвестиційних проектів. Відтак, документ визначає способи реалізації трьох проектів, які будуть втілювати у місті Львові.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«На попередньому пленарному засіданні було прийнято рішення про затвердження переліку об’єктів інвестування. Сьогодні ми пропонуємо шлях реалізації трьох з чотирьох запропонованих у попередньому рішенні об’єктів. В першу чергу, ми пропонуємо здійснити реалізацію інвестиційних проектів такими способами: об’єднати будівництво навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад першого ступеня» в мікрорайоні Сихів-18 та будівництво Меморіального музейного комплексу тоталітарних режимів, оголосити інвестиційний конкурс на укладення інвестиційного договору, а на наступне пленарне засідання винести відповідний затверджений інвестиційний проект.

Питання будівництва багатопрофільного медичного закладу реалізувати способом продажу права оренди земельної ділянки на вул. Миколайчика, 9 на земельних торгах. Також ухвалою передбачено включити до переліку земельних ділянок, призначених для продажу права оренди на земельних торгах і затвердити робочу групу», – керівник юридичного управління повідомила  Гелена Пайонкевич.

Нагадаємо, 24 жовтня Львівська міськрада погодила інвестування в два львівські музеї, дитсадок та лікарні

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.