Новини

Львівська міськрада

Вбиральні Львівської фан-зони розраховані на 100 відвідувачів одночасно

Вбиральні Львівської фан-зони розраховані на 100 відвідувачів одночасно

Вбиральні Львівської фан-зони розраховані на 100 відвідувачів одночасно

Понеділок, 28 травня 2012, 10:14

Львівську фан-зону обладнають вбиральнями контейнерного типу. Такі вбиральні зможуть приймати 100 відвідувачів одночасно. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

У фан-зоні Львова встановлять 16 туалетів контейнерного типу. Один контейнер включатиме 4 кабінки. Завширшки контейнери будуть 2,5 м та матимуть довжину 6,5 м. У цілому всі вбиральні зможуть прийняти 100 відвідувачів одночасно.

«Що стосується туалетів контейнерного типу, то це нововведення. У нас такого ще не було. Їх доставили із Угорщини. Це туалети, які повністю підключаються до каналізації й водопостачання, та виконують функцію звичайного робочого туалету. Це не є біоустановки, тобто ніякої хімії там не використовуватиметься. Так набагато гігієнічніше, і спрощується робота фан-зони, так як окремого доїзду біомашини до цих контейнерів не вимагається», - помічник генерального директора ТзОВ «АВЕ Львів» Ірина Баглай.

Нагадаємо, тендер на прибирання львівської фан-зони на час проведення матчів Євро-2012 виграло ТзОВ «АВЕ Львів», що виступає партнером приймаючого міста у період проведення Чемпіонату Євро-2012 та долучається до прибирання фан-зони на пр. Свободи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.